O nás
Těšíme se na Vaší návštěvu

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v krásném prostředí jižních čechNabízíme dvě varianty ubytování:

1. Apartmán Sofie Domanín u Třeboně, ubytování v soukromí ( 1-6 osob)

Uprostřed malebné vesnice Domanín vzdálené pouze 4 km od Třeboně se nachází tradiční jihočeské stavení. Celý objekt je po celkové rekonstrukci, která proběhla v roce 2017. Apartmán je vhodný jak pro rodiny s dětmi a páry, tak pro skupiny přátel a jiné kolektivy max. 6 osob. V dobrém i špatném počasí můžete využít venkovní posezení s grilem, které je umístěno ve dvoře objektu v klidu a soukromí. Na dvoře je možné zdarma a bezpečně uschovat kola, kočárky apod. v zahradním domku.

Apartmán je moderně a prakticky vybavený. V přízemí je nová kuchyňská linka s elektrickou plotnou a troubou, lednice, mikrovlnná trouba a plně vybavena kuch. linka včetně varné konvice. V přízemí se také nachází jídelní stůl, konferenční stolek a rozkládací pohovka, kterou je možno použít jako lůžko pro jednu až dvě osoby, velkoplošná tv a wi-fi. Sociální zařízení je moderně zařízené, součásti je sprchový kout, WC a umyvadlo s úložným prostorem.

Po točitých schodech se dostanete do patra kde je manželská postel a dvě jednotlivá lůžka včetně skříni a polic.

Zdarma k dispozici čaj, káva, cukr, jar, houbička, hadr, utěrka, toaletní papír, lůžkoviny a ručníky.

100 metrů od apartmánu se nachází místní obchod otevřený po-so

300 metrů se nachází 3 restaurace/pivnice kde se pravidelně pořádají hudební večery či různé kulturní akce

400m je vzdáleno multifunkční hřiště, které hosté mohou plně využít

500m je vzdálen rybník Nový, který je využíván jako koupaliště nebo pro rybolov, povolenky je možné zakoupit za velmi příznivé ceny na obecním úřadě

Domácí mazlíčkové jsou u nás vítáni!